Skip to content

Sedem golov in zmaga črnobelih V Dolinci (FOTO/VIDEO)

Peta prvenstvena zmaga črnobelih, potem ko je V Dolinci skupaj padlo kar sedem golov.

Varovanci beltinškega stratega Radovana Karanovića so med tednom v pokalnem tekmovanju presenetili Bravo, tokrat pa so točke pustili na Primorskem. Gostitelji so mrežo Beltinčanov načeli že v tretji minuti tekme, po prodoru Danijela Šturma. V 38. minuti je z roba kazenskega prostora zadel Kevin Humar, zgolj dve minuti kasneje pa je najstrožjo kazen, po igranju z roko, uspešno izvedel Tin Matić. Še pred odmorom so zadeli tudi Beltinčani, Mateo Verunica je najprej izsilil prekršek za najstrožjo kazen in jo nato tudi uspešno izvedel. Isti igralec je v uvodni minuti drugega polčasa po podaji Mršiča zadel še enkrat in po strelu z roba kazenskega prostora goste povsem približal Biljam. Črno-beli so v 55. minuti poskrbeli za mirnejše nadaljevanje, po predložku z desne strani igrišča je z glavo sprožil Tin Matić. Beltinčani so v 82. minuti, po drugem rumenem kartonu, izgubili Luko Sočiča, gostitelji pa so v naslednjem napadu izpeljali hiter protinapad in prekmurska mreža se je tresla še petič. Po protinapadu in podaji Šturma je domačo zmago potrdil mladi Thomas Breganti. nzs.si

Vitanest Bilje : Beltinci Klima Tratnjek 5:2 (3:1)
* Zadetki: 1:0 Šturm (3.), 2:0 Humar (38.), 3:0 Matić (40./11m), 3:1 Verunica (43./11m), 3:2 Verunica (46.), 4:2 Matić (55.), 5:2 Breganti (83.)