Sedem golov in zmaga črnobelih V Dolinci (FOTO/VIDEO)

Peta prvenstvena zmaga črnobelih, potem ko je V Dolinci skupaj padlo kar sedem golov.

Varovanci beltinškega stratega Radovana Karanovića so med tednom v pokalnem tekmovanju presenetili Bravo, tokrat pa so točke pustili na Primorskem. Gostitelji so mrežo Beltinčanov načeli že v tretji minuti tekme, po prodoru Danijela Šturma. V 38. minuti je z roba kazenskega prostora zadel Kevin Humar, zgolj dve minuti kasneje pa je najstrožjo kazen, po igranju z roko, uspešno izvedel Tin Matić. Še pred odmorom so zadeli tudi Beltinčani, Mateo Verunica je najprej izsilil prekršek za najstrožjo kazen in jo nato tudi uspešno izvedel. Isti igralec je v uvodni minuti drugega polčasa po podaji Mršiča zadel še enkrat in po strelu z roba kazenskega prostora goste povsem približal Biljam. Črno-beli so v 55. minuti poskrbeli za mirnejše nadaljevanje, po predložku z desne strani igrišča je z glavo sprožil Tin Matić. Beltinčani so v 82. minuti, po drugem rumenem kartonu, izgubili Luko Sočiča, gostitelji pa so v naslednjem napadu izpeljali hiter protinapad in prekmurska mreža se je tresla še petič. Po protinapadu in podaji Šturma je domačo zmago potrdil mladi Thomas Breganti. nzs.si

:

V Dolinci, Bilje

Datum Tekmovanje Sezona Krog
sobota, 26.09.2020 2.SNL 2020/21 9. krog

Vitanest Bilje : Beltinci Klima Tratnjek 5:2 (3:1)

* Bilje, gledalcev 150, sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč)

* Zadetki: 1:0 Šturm (3.), 2:0 Humar (38.), 3:0 Matić (40./11m), 3:1 Verunica (43./11m), 3:2 Verunica (46.), 4:2 Matić (55.), 5:2 Breganti (83.)

Vitanest Bilje: Lipičar, Tavčar (od 85. Koron), Šturm, Štrukelj (od 57. Breganti), Doplihar, Slavec, Matić (od 88. Basholli), Humar, Marc (od 85. Pušnar), Žižmond, Perko (od 88. Bučinel)
* Rezervni igralci: Radikon, Peršič, Basholli, Koron, Bučinel, Pušnar, Breganti
* Trener: Marin Mikac

Beltinci Klima Tratnjek: Serec, Andrejč, Verbič, Pihler (od 46. Sočič), Kristl, Raduha (od 84. Kuzma), Maučec (od 46. Šipoš), Mršič, Zeljković, Verunica, Mörec (od 73. Žalik)
* Rezervni igralci: Zver, Šipoš, Kuzma, Sočič, Žalik, Balažic, Lukač
* Trener: Radovan Karanović

* Rumeni kartoni: Tavčar; Maučec, Zeljković, Sočič
* Rdeči kartoni: Sočič (82.)