Črnobeli napolnili mrežo Doba (VIDEO)

Biljenci so v domači Dolinci napolnili mrežo Doba in se mu približali na prvenstveni lestvici.

Dob, ki je v Biljah pogrešal Žigo Repasa, Alberta Račića in prvega vratarja Matica Čretnika, med prijavljenimi rezervisti pa je bil tudi nekdanji vratar Dejan Milić, je na Primorskem doživel visoko poraz. Biljenci so povedli v osmi minuti, dobljansko mrežo je s strelom z vrha kazenskega prostora načel Danijel Šturm. V 35. minuti, po daljšem obleganju gostujočega kazenskega prostora, je bil s podobnega položaja uspešen še Nejc Doplihar, ki se je v uvodu drugega polčasa podpisal pod zadetek za 3:0. Kapetan domače ekipe je po prodoru Romaria Cekaja izkoristil povratno podajo in z 11 metrov matiral Gašperja Tratnika. Šest minut zatem se je drugega zadetka na srečanju veselil tudi Danijel Šturm, ki je neubranljivo sprožil z leve strani in žogo z diagonalnim udarcem poslal v daljši kot dobljanskega vratarja. Po uri igre je piko na i domači zmagi postavil še Tin Matić, ki je bil po globinski podaji Šturma prehiter za obrambo modrih, Tratnika pa je premagal s strelom ob oddaljenejši vratnici. nzs.si

Vitanest Bilje : Roltek Dob 5:0 (2:0)
* Zadetki: 1:0 Šturm (8.), 2:0 Doplihar (36.), 3:0 Doplihar (51.), 4:0 Šturm (57.), 5:0 Matić (62.)