Delitev točk s Kranjčani (FOTO/VIDEO)

V Dolinci se je dvoboj ekip, ki igrata v skupini za prvaka končal neodločeno z rezultatom 1:1.

V skupini za prvaka sta se v soboto merili še ekipi Bilj in Triglava, srečanje v Dolinci pa ni dalo zmagovalca. Tin Matić je Biljence v vodstvo popeljal že v šesti minuti tekme, gostje pa so izenačili v 19. minuti, ko je v polno meril Adam Jakupovič. Gorenjci so srečanje zaključili z deseterico igralcev, dve minuti pred koncem rednega dela tekme je pordečel Veron Šalja.

Marin Mikac, trener ND Bilje: “V tekmo smo šli odločno in hitro povedli ter bili v naletu, kar nismo izkoristili za povišanje vodstva. Dovolili smo izenačenje rezultata in slednje je tudi pomenilo končno delitev točk.”

Boštjan Miklič, trener NK Triglav: “Fizično težka tekma, kar je posledica dejstva, da smo v tednu dni odigrali kar tri tekme. Fante lahko pohvalim za pristop in željo. Potrebno je se spočiti in pripraviti na zadnje tri tekme.”