Ekipa pokazala svoj karakter (VIDEO)

Dva prvenca za točko v Dolinci.

Z neodločenim rezultatom se je končal spopad Bilj in Krke, pa čeprav so Novomeščani ob polčasu vodili z dvema goloma razlike. Za vodstvo Dolenjcev sta poskrbela Josip Krznarić in Tomaž Zakrajšek. Črno-beli so se pobrali v nadaljevanju srečanja, najprej z znižanjem zaostanka v 50. minuti, ko se je drugoilgaškega prvenca veselil Rok Erniša. Okrog sto gledalcev je zadnji zadetek videlo sedem minut pred zadnjim sodniškim žvižgom, ko je izenačil Kosovar Basholli. nzs.si

Vitanest Bilje : Krka 2:2 (0:2)
* Zadetki: 0:1 Krznarić (29.), 0:2 Zakrajšek (43.), 1:2 Erniša (50.), 2:2 Basholli (83.)