Nafta zmagala v Biljah

Črnobeli so v domači Dolinci prvič po letu dni doživeli poraz. Nogometaši lendavske Nafte so zmagali z rezultatom 2:5.

Največ zadetkov je padlo v biljenski Dolinci, zmage in točk pa so se veselili Lendavčani. Gostje so z golom Vedrana Vinka povedli v peti minuti, v 14. pa je vodstvo z bele točke podvojil Bence Szabo. Primorska četa je v 24. minuti znižala preko Tineta Korona, a so modri na odmor kljub vsemu odšli z zajetno prednostjo. Za vodstvo z 1:3 je zadel Mihael Rebernik. Vedran Vinko je v sedmi minuti drugega polčasa izkoristil novo najstrožjo kazen, Luka Žižmond pa je po uri igre zadel za novo približanje Bilj. Domači zasedbi v zadnji tretjini tekme ni uspelo zabiti še tretjega gola, so se pa petega veselili Lendavčani. V 94. minuti je bil uspešen Daniel Szökrönyös. nzs.si

Vitanest Bilje : Nafta 1903 2:5 (1:3)
* Zadetki: 0:1 Vinko (5.), 0:2 Szabó (14./11m), 1:2 Koron (24.), 1:3 Rebernik (40.), 1:4 Vinko (52./11m), 2:4 L. Žižmond (60.), 2:5 Szökrönyös (94.)