Nove tri točke v Brežicah

V Brežicah sta se za nove točke v predzadnjem krogu drugoligaške sezone pomerili ekipi Brežic in Bilj.

Neuspešne so bile tudi Brežice, ki so na domačem igrišču priznale premoč Biljencev. Primorci so v domači gol pospravili dve žogi, prvo že v četrti minuti, po strelu Luke Batiča. Na dokončno potrditev zmage gostov je bilo potrebno čakati do 94. minute, ko je za končnih 0:2 zadel Faris Zubanović. Posavska drugoligaša se bosta v soboto pomerila v Krškem, jeseni ni bilo zmagovalca. Krčanom zadostuje že točka, Brežičani potrebujejo zmago. nzs.si

Brežice : Vitanest Bilje 0:2 (0:1)
* Zadetki: 0:1 Batič (4.), 0:2 Zubanović (94.)