Skip to content

S prednostjo v Dravograd (VIDEO)

Včeraj je članska ekipa odigrala prvo kvalifikacijsko tekmo za vstop v 2.SNL. Na domačem igrišču je z rezultatom 2:1 premagala prvaka iz lige 3.SNL Sever, ekipo NK Dravograd.

Po odličnem začetku naših fantov in kar nekaj zapravljenih priložnostih, so nato najprej zadeli gostje. Do polčasa novih zadetkov ni bilo in na odmor so gostje odšli z minimalno prednostjo.

Vitanest Bilje : Dravograd Avto Grubelnik 2:1 (0:1)
* Zadetki: 0:1 Štruc (29.), 1:1 Humar (54.), 2:1 M. Žižmond (71.)

Biljenci so bili na igrišču videti veliko bolje od nasprotnika, kar so potrdili in dokazali v nadaljevanju. Po enem od kotov je najprej zadel in izenačil Humar, ki je z glavo matiral nasprotnikovega vratarja. V eni izmed številnih nevarnih akcijah naših fantov, ki so si priigrali kar nekaj zrelih priložnosti za gol tudi v drugem polčasu, je nato vodstvo prinesel rezervist Matej Žižmond.

Sagrković AsmirŠvarc DejanTodorović NedeljkoFatur Branko

Vitanest Bilje : Dravograd Avto Grubelnik 2:1 (0:1)

Vitanest Bilje: Lipičar, Batič (od 68 M. Žižmond), Humar, Bragato (od 81. Koron), Doplihar, Pečenko (od 87. Koc), Tragin, Pušnar, Devetak, Ferjančič, L. Žižmond
* Rezervni igralci: Plesničar, Eler, Koc, M. Žižmond, Koron, Beltram, Zupan
* Trener: Sandi Valentinčič

Dravograd Avto Grubelnik: Kanduč, Smrtnik, Krajnc, Gluhovič, Rogina, Kogelnik (od 88. Hudin), Čede (od 80. Vezaj), Končnik, Stefanović, Štruc, Ljubanić (od 8. Kremljak)
* Rezervni igralci: Vidovšek, Hudin, Kitek, Vezaj, Gostenčnik, Kramljak
* Trener: Marko Pšeničnik

* Rumeni kartoni: Batič, Pušnar; Kramljak
* Rdeči kartoni: /

V soboto člansko ekipo čaka gostovanje v Dravogradu, kjer bodo odigrali zadnjo, in hkrati najpomembnejšo tekmo v sezoni. Ob tej priložnosti, naj vas še enkrat spomnimo, da klub organizira avtobusni prevoz na gostovanje v Dravograd:
CENA: 10€/oseba
POGOJ: 30 prijavljenih
PREDVIDEN ODHOD: cca 11.00

Fantje si vsekakor zaslužijo vašo podporo!