Sežanci boljši V Dolinci (FOTO)

V primorskem obračunu v 2.SNL so bili boljši gostje iz Sežane. Črnobeli niso bili na ravni tekmeca, ki je prepričljivo slavil z rezultatom 0:5.

V 38. minuti je prvič na tem srečanju zadel Kebe in gostje so na odmor odšli z minimalno prednostjo. Strelsko učinkovitost je Kebe nadaljeval tudi v drugem polčasu, ko je domačega vratarja premagal še trikrat. Za goste je zmago v sodnikovem podaljšku potrdil Bačanin.

Nova priložnost za osvajanje točk bo naslednji vikend ponovno na domačem igrišču, ko v goste prihajajo nogometaši Rogaške.

-

V Dolinci, Bilje

Datum Tekmovanje Sezona Krog
sobota, 15.09.2018 2.SNL 2018/19 7. krog

Vitanest Bilje : CherryBox24 Tabor Sežana 0:5 (0:1)

* Bilje, gledalcev 170, sodniki: Sagrković, Kasapović, Podobnik

* Zadetki: 0:1 Kebe (38.), 0:2 Kebe (60.), 0:3 Kebe (72.), 0:4 Kebe (88.), 0:5 Bačanin (90.)

Vitanest Bilje: Lipičar, Pušnar (od 64. M. Žižmond), Batič (od 73. Pečenko), Ferjančič, B. Frelih, Nagode, Doplihar, Puc (od 46. Koron), Tragin, Devetak, D. Frelih
* Rezervni igralci: Zagomilšek, Furlan, M. Žižmond, Koron, Pečenko, L. Žižmond, Puhalić
* Trener: Sandi Valentinčič

CB24 Tabor Sežana: Rener, Vukelić, Vidaković, Sever, Aliaj (od 82. Slavec), Azinović, Krivičić, Stevanović (od 56. Bačanin), Stančič (od 73. Duspara), Salkić, Kebe
* Rezervni igralci: Bičić, Kariž, Kosmač, Slavec, Bačanin, Duspara, Požrl
* Trener: Andrej Razdrh

* Rumeni kartoni: Pušnar, Koron; Stevanović, Kebe, Bačanin