Brez točk iz Brežic

Črnobeli se iz Brežic vračajo brez točk. Domačini so zmagali z rezultatom 2:1 in se tako na lestvici izenačili z Biljenci s 4 osvojenimi točkami.

V osmi minuti je domače v vodstvo popeljal Drugovič. Črnobeli so se hitro dvignili in že v 10. minuti poravnali izid, ko je bil po dosojeni enajstmetrovki uspešen kapetan Doplihar. Že v naslednjem napadu pa so se domači ponovno vrnili v vodstvo. Zadel je Panadić. V 18. minuti je prejel drugi rumeni in bil izključen igralec Brežic, Selimović. Kljub številčni premoči, Biljencem ni uspelo več zatresti domače mreže do konca srečanja.

Prihodnji vikend se obeta primorski derbi. V Bilje prihaja ekipa CherryBox24 Tabor Sežana.