Točke ostale na Ptuju (VIDEO)

Igralci ekipe Drava Dakinda Ptuj so potrdili vlogo favorita in z rezultatom 3:0 zmagali pred domačimi gledalci. To pa je že drugi poraz naše ekipe, ki je še vedno brez osvojene točke v drugoligaški konkurenci.

Ptujčani so silovito začeli in ob polčasu je bilo 2:0. Najprej je v 14. in nato še v 17. minuti zadel Fanimo. Takoj v začetku drugega polčasa je našega vratarja premagal še Bizjak in vodstvo povišal na 3:0. Domačini so visoko vodstvo zadržali do konca in zmaga je ostala na Ptuju.

V naslednjem tednu čakata ND Bilje kar dve tekmi na domačem igrišču V dolinci. Najprej v sredo 15.8.2018 pokalno srečanje s prvoligašem NK Celje, nato v soboto 18.8.2018 še prvenstvena tekma proti ekipi Ankaran Postojna.