Brez točk na premieri v 2.SNL (FOTO)

Naši ekipi se na uvodni tekmi ni vse izšlo vse po načrtih. Na obračunu novincev v drugoligaški konkurenci so bili boljši gostje iz Beltincev z rezultatom 0:1.

Gostje so povedli po enem od redkih nevarnih napadov že v 11. minuti tekme. Po predložku pred domača vrata je z glavo zadel Ciglarič. Čeprav so imeli črnobeli v nadaljevanju več od igre, tega niso znali izkoristiti v svoj prid. Po številnih obetavnih akcijah in strelih proti nasprotnikovemu golu, se rezultat do konca ni spremenil.

Bolj kot poraz, skrbi dejstvo, da se je na tekmi v 33. minuti najprej huje poškodoval prvi vratar Lipičar, le 4 minute kasneje pa še Pušnar. Oba sta morala v bolnišnico na šivanje, zato je bil trener Valentinčič primoran že v prvem polčasu opraviti dve menjavi, kar je nedvomno vplivalo na nadaljevanje srečanja.

Že prihodnji konec tedna bo nova tekma za dokazovanje, ko gostujemo na Ptuju, pri ekipi Drava Ptuj.