Točke ostale v Biljah (VIDEO)

Biljenci so z zadetkom Kevina Humarja zasluženo premagali goste iz Rogaške Slatine in se tako veselili druge zmage med drugoligaši.

Že v prvem polčasu si je domača ekipa ustvarila kar nekaj zrelih priložnosti za zadetek in tako dosegla edini gol na srečanju. V 14. minuti, je po podaji s strani, z glavo v polno meril Kevin Humar. Tudi v drugem polčasu je okoli 100 gledalcev, v vetrovnih Biljah, videlo precej obetavnih akcij na eni in drugi strani igrišča. Sredi drugega polčasa, je bil zaradi 2. rumenega kartona izključen domači igralec David Frelih. Gostje so v končnici tekme silovito napadali, a so bili črno-beli dovolj zbrani ter se tako veselili druge prvenstvene zmage v sezoni.

Prihodnji teden Biljenci odhajajo na gostovanje k ekipi Roltek Dob. Tekma v Športnem parku Dob je na sporedu v soboto, 29.9.2018 on 15:30.