Skip to content

Črnobeli slavili v Beltincih (VIDEO)

Črnobeli se po seriji slabših rezultatov, tudi zavoljo podpovprečnega sojenja, vračajo na zmagovalna pota. Ob odsotnosti Mathiasa zaradi neupravičene izključitve na zadnji tekmi ter kaznovanega glavnega trenerja Sandija Valentinčiča, so bili v Beltincih z 1:3 boljši od domačinov. Za nove tri točke so zadeli Slaviero, Šturm in kar je še posebej razveseljivo, komaj 17- letni Thomas Breganti.

Tekmo so odlično začeli Biljenci, ki so domačo mrežo načeli že v 11. minuti. V polno je po lepi podaji Štruklja meril Geancarlo Slaviero. Gostiteljem je sicer iz ene redkih priložnosti uspelo izenačiti v 74. minuti po zaslugi Kristla. A le pet minut kasneje so Biljenci ponovno zadeli za vodstvo. Z mojstrskim strelom iz roba kazenskega prostora se je s svojim prvencem v dresu Bilj izkazal Danijel Šturm. V sodniškem dodatku pa je novo zmago, prav tako s prvencem, potrdil Thomas Breganti.

V prihodnjem tednu bodo črnobeli odigrali dve prvenstveni tekmi. 10. krog 2. SNL bo odigran že v sredo, 25.9.2019 ob 16:00 uri. V Dolinco prihajajo gostje in Dravograda. V nedeljo, 29.9.2019 pa odhajajo na težko gostovanje v Koper.

Beltinci Klima Tratnjek : Vitanest Bilje 1:3 (0:1)
* Zadetki: 0:1 Slaviero (11.), 1:1 Kristl (74.), 1:2 Šturm (79.), 1:3 Breganti (91.)