Brez točk iz Lendave (FOTO/VIDEO)

V Športnem parku v Lendavi so nogometaši Nafte gostili Biljence. V dvoboju ekip, ki se borita za mesta pri vrhu lestvice so bili uspešnejši Lendavčani, ki so slavili zmago z rezultatom 2:1.

Po remiju na novomeškem Portovalu so se v zmagovalne tirnice vrnili tudi Lendavčani. Nafta je na domačem igrišču premagalo Biljence, ki so v Lendavo pripotovali kot drugouvrščena ekipa 2. SNL. Prekmurci so povedli v 19. minuti, Mitja Novinič pa je gostiteljem zagotovil minimalno prednost ob polčasu. V 69. minuti je udaril še Stjepan Oštrek, za nekaj več drame pa je poskrbel Tin Matić, ki je v 79. minuti uspešno izvedel najstrožjo kazen. Izid se v končnici srečanja ni več spremenil. nzs.si

Nafta 1903 : Vitanest Bilje 2:1 (1:0)
* Zadetki: 1:0 Novinič (19.), 2:0 Oštrek (69.), 2:1 Matić (79./11m)