S četrto zaporedno zmago na vrh 2. SNL (FOTO/VIDEO)

Potem, ko sta se vodilni ekipi Krka in Nafta razšli brez zmagovalca, so se črnobeli s četrto zaporedno zmago prebili na vrh lestvice 2. SNL.

Krka in Nafta ostajata neporažena tudi po petem krogu 2. SNL, so pa remi izkoristili Biljenci, ki so se s četrto zaporedno zmago zavihteli na vrh lestvice. V Dolinci je pokleknila Drava, ki po petih krogih ostaja pri vsega eni zmagi in treh točkah. Že v uvodu tekme smo sicer videli kar tri zadetke, v osmi minuti so po strelu Jana Štruklja povedli gostitelji. Ptujčani so izenačili že v naslednjem napadu, v polno je meril Amir Kahrimanović, po četrt ure igre pa je za preobrat poskrbel Sven Dodlek. Štajerci so vodili do 36. minuti, ko je za novo izenačenje zadel Aljaž Tavčar. Ko je že vse kazalo na delitev točk, je v 93. minuti udaril mladi Thomas Breganti in Biljam zagotovil četrto zaporedno zmago. nzs.si

-

V Dolinci, Bilje

Datum Tekmovanje Sezona Krog
sobota, 05.09.2020 2.SNL 2020/21 5. krog

Vitanest Bilje : Drava Ptuj 3:2 (2:2)

* Bilje, gledalcev 120, sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)

* Zadetki: 1:0 Štrukelj (8.), 1:1 Kahrimanović (9.), 1:2 Dodlek (16.), 2:2 Tavčar (36.), Breganti (93.)

Vitanest Bilje: Lipičar, Tavčar, Batič, Šturm (od 87. Koron), Štrukelj (od 68. Basholli), Doplihar (od 65. Pušnar), Slavec, Marc, L. Žižmond (od 65. Humar), Breganti, Perko

* Rezervni igralci: Radikon, Brešan, Basholli, Koron, Humar, Bučinel, Pušnar

Drava Ptuj: Milić, Kryeziu, Kahrimanović (od 81. Turković), Marcius (od 57. Njoya Montie), Nelson, A. Rogina, Lukić-Grančić, Gassmann, Ninkovic Quintana (od 57. Martinčević), Piras, Dodlek (od 72. S. Rogina)

* Rezervni igralci: Klasinc, Šlamberger, Drevenšek, Njoya Montie, S. Rogina, Martinčević, Turković

* Rumeni kartoni: L. Žižmond; Piras, A. Rogina, Nelson, Martinčević