Brez zmagovalca na Portovalu

V prvem krogu lige za prvaka 2. SNL so črnobeli iztržili pomembno točko na gostovanju pri Krki.

Krka je na svojem Portovalu gostila Biljence, ki so po zaslugi Luke Batiča dobili prvi polčas. Novomeščani so se po vrnitvi na igrišče veselili preobrata. V 55. minuti je izid poravnal Luka Vešner Tičić, po dobri uri igre pa je Marko Huč izkoristil kazenski udarec. Primorci se niso predali, dobrih deset minut pred koncem rednega dela srečanja je za novo izenačenje poskrbel Danijel Šturm. Krka je na svoj račun vpisala 35. točko, šeste Bilje so jih zbrale 27. nzs.si

Krka : Vitanest Bilje 2:2 (0:1)
* Zadetki: 0:1 Batič (24.), 1:1 Vešner Tičić (55.), 2:1 Huč (62./11m), 2:2 Šturm (79.)