Poraz v izdihljajih tekme (FOTO)

V izdihljajih tekme so točke ostale v Dekanih.

Tudi v drugem primorskem obračunu je padlo pet zadetkov, Biljenci pa so točke pustili v Dekanih. Jadran je po golu Kristijana Meštrića dobil že prvi polčas, Tin Matić pa je v tretji minuti nadaljevanja zadel za izenačenje. Po dobri uri igre novo vodstvo domače zasedbe, biljensko mrežo je zatresel posojeni član Kopra Žan Bešir. Črno-bela zasedba se ni predala, Biljenci so v 75. minuti izenačili še drugič, tokrat po strelu Danijela Šturma, odločitev o zmagovalcu pa je padla v 93. minuti. Dekančani so si priigrali enajstmetrovko, v biljskem moštvu je bil izključen Aljaž Tavčar, kazenski udarec pa je v gol pretvoril Rok Frešer. Jadran je s 15 točkami na 12. mestu, Bilje so zdrsnile na šesto mesto lestvice. nzs.si

Jadran Dekani : Vitanest Bilje 3:2 (1:0)
* Zadetki: 1:0 Meštrić (32.), 1:1 Matić (48.), 2:1 Bešir (60.), 2:2 Šturm (75.), 3:2 Frešer (93./11m)