Zmaga za končno 6. mesto (FOTO/VIDEO)

Domača zmaga proti Brežičanom z rezultatom 3:1 je prinesla končno 6. mesto v 2. SNL v sezoni 2020/21.

V Biljah sta se pomerili ekipi, ki sta najlepše presenečenje letošnje sezone. Uspešno sezono so z zmago sklenili Biljenci, ki so bili s 3:1 boljši od Brežic. Posavska četa je v 11. minuti sicer povedla, a so gostitelji po golu Tina Martića odgovorili preko Danijela Šturma. Primorec se je razveselil “hat-tricka”, v 19. in 23. minuti je poskrbel, da so črno-beli dobili prvi polčas, z golom v 54. minuti pa je dokončno potrdil zmago Primorcev. Biljenci so kljub zmagi ostali na šestem mestu, tik nad njimi pa najdemo Brežičane. nzs.si

Vitanest Bilje : Brežice Terme Čatež 3:1 (2:1)
* Zadetki: 0:1 Martić (11.), 1:1 Šturm (19.), 2:1 Šturm (23.), 3:1 Šturm (54.)